Wprowadzenie


…. Z przymrużeniem oka… ....ZŁOTE MYŚLI MAMY WSPANIAŁEGO SYNKA I CÓRECZKI....
"Spójrz w oczy dziecka zobaczysz Boga."

- Phil Bosmans


"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

- Paulo Coelho

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."
- Józef Ignacy Kraszewski

piątek, 27 kwietnia 2012

Wprowadzenie.


…. Z przymrużeniem oka….


….Naucz mnie techniki makijażu…..
Zakładam ten blog, aby zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy. Nie jestem makijażystką i nie mam nic wspólnego z profesjonalnym makijażem. Z makijażem mam do czynienia codziennie jak większość kobiet wykonując makijaż do pracy.
  Mam propozycję dla osób, które potrafią wykonywać makijaż i chcą się podzielić swoją wiedzą, tym samym chcą się wcielić w rolę nauczyciela…
…Zastanawiam się czy można nauczyć się wykonywać makijaż korzystając tylko z „pisanych” rad…

TO CO? BAWICIE SIĘ ZE MNĄ?

Czekam na maile: greeneyekitty22@gmail.com  z opisem makijażu, który mam wykonać. Moje poczynania - zdjęcia i opisy opublikuję na swoim blogu. Wyślijcie do mnie maila z opisem wykonania makijażu, a ja spróbuje go wykonać. Pamiętajcie, że „nie umiem” się malować, więc opis powinien być prosty i zawierać rady, które pomogą mi zmierzyć się z tym zadaniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz.