Wprowadzenie


…. Z przymrużeniem oka… ....ZŁOTE MYŚLI MAMY WSPANIAŁEGO SYNKA I CÓRECZKI....
"Spójrz w oczy dziecka zobaczysz Boga."

- Phil Bosmans


"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

- Paulo Coelho

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."
- Józef Ignacy Kraszewski

wtorek, 1 maja 2012

Genialne kąpieluszkiMowa o pieluszkach do pływania wielorazowego użytku

Zaczynam od tego tematu, gdyż jestem na bieżąco. Niedawno wróciłam z basenu. Synuś miał zajęcia prowadzone dla niemowląt. Jak wiadomo na basenie dziecko musi mieć pieluszkę i tu mamy wybór: pielucha jednorazowa lub pielucha wielorazowa. Na pierwsze zajęcia kupiłam mu pieluchę jednorazową firmy haggis (12 szt/ok.25zł). Pielucha po zamoczeniu w basenie nabrała wody i zrobiła się ciężka, a boczne rzepki poobcierały ciałko mojego synka. Dlatego zdecydowałam się na wypróbowanie pieluchy wielorazowej (specjalnej do pływania). „Kąpieluszkę wielorazową”kupiłam przez Internet, kosztowała ok. 50zł. Jest z delikatnego materiału (nie obciera), rośnie razem z dzieckiem (regulacja rzepami), po użyciu wystarczy wyprać w pralce. 
Naprawdę rewelacja!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz.