Wprowadzenie


…. Z przymrużeniem oka… ....ZŁOTE MYŚLI MAMY WSPANIAŁEGO SYNKA I CÓRECZKI....
"Spójrz w oczy dziecka zobaczysz Boga."

- Phil Bosmans


"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

- Paulo Coelho

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."
- Józef Ignacy Kraszewski

niedziela, 29 lipca 2012

Pierwszy mecz na stadionie

..25.07.2012 to miał być niezapomniany dzień...mieliśmy iść cała rodzinką na mecz...Synek miał iść z nami...Już nie mogliśmy się doczekać tej chwili. 
Z mężem chodzę na mecze Naszego miejscowego klubu od 10 lat. A teraz ... doczekaliśmy się nie tylko Mistrza Polski, ale też wielkiej chwili kiedy to Nasz Synuś pójdzie z nami kibicować. Kupiliśmy bilety /Synek także miał swój/. Poszliśmy kupić nową koszulkę dla Szkrabka, bo poprzednia zrobiła się już za mała. Wydawałoby się , że zaplanowaliśmy wszystko..a jednak...wyleciał nam z głowy jeden mały szczegół....godzina meczu! Dzień przed meczem, gdy planowaliśmy godzinę wyjazdu, dotarło do nas, że mecz jest o godz.20.45, a nasz Synuś chodzi spać o 20. Myślałam, że padnę ze śmiechu....wszystko gotowe...koszulka, trzy bilety, cała rodzina poinformowana...a tu zonk!

Nie ma jak zakręceni rodzice :p

Niestety musieliśmy wyjście całą trójką przełożyć na inny termin. Zdecydowaliśmy się na wyjście we dwójkę, a do Synka "zatrudniliśmy" rodziców :)

Ale pamiątkowy, pierwszy imienny bilet jest!

 Kilka fotek z upalnego piątku, kąpiel na balkonie::)10 komentarzy:

 1. hihi :P
  cudny blondas z synusia twojego:))

  OdpowiedzUsuń
 2. No no no, bilet imienny bedzie co wspominać. Fajnie miec taka pasje i móc zarazic nią potomstwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bilecik obowiązkowo dodany do kolekcji rodziców :)

   Usuń
 3. Świetny maluszek, słodziak taki *__*

  pozdrawia druga obserwatorka :)
  makiazas23.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że nie udało się wybrać całą 3-ką na mecz ale za to ile radości miał skarbuś z wieczorku spędzonego z dziadkami:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o tak! nie ma jak z dziadziem i babą :)

   Usuń
 5. szkoda, że nie wyszło z tym meczem ale będzie jeszcze nie jedna okazja:) Jejku jaki blondasek:) Czy Ty mu aby włosków nie farbujesz???? :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.