Wprowadzenie


…. Z przymrużeniem oka… ....ZŁOTE MYŚLI MAMY WSPANIAŁEGO SYNKA I CÓRECZKI....
"Spójrz w oczy dziecka zobaczysz Boga."

- Phil Bosmans


"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

- Paulo Coelho

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."
- Józef Ignacy Kraszewski

sobota, 27 października 2012

imiennik..jabłko i jabłoń:)


...buszowałam sobie w necie i natrafiłam na imiennik http://magia.onet.pl/imiennik/...
i sprawdziłam...oczywiście imię mojego Synka...jaki miałam ubaw, bo czytając charakterystykę imienia mojego dziecka, miałam wrażenie, że czytam o moim mężu ;)
 /zaznaczam, że imiona mają różne/
....no cóż... podobno....

..niedaleko pada jabłko od jabłoni :D


Oto fragment:

"To łagodny choleryk, zdaje się, że wybuchnie, ale nic się nie dzieje. Trochę w rodzaju: „Trzymajcie mnie, albo zrobię coś złego”. Doskonale potrafi wyręczać się innymi, jest także wyjątkowo zdolnym pośrednikiem. 

To ekstrawertyk posiadający dar porozumiewania się z innymi i wrodzoną dyplomację. Umie być obiektywny, ale tylko wtedy, gdy to go urządza! Odgrywa zdecydowanego: wali pięścią w stół, głośno mówi, ale w duchu zawsze zastanawia się, czy inni dadzą się na to nabrać. Gdy z ręką na sercu zapewnia o uczciwych zamiarach albo o miłości, w pełni ujawnia się jego talent aktorski. Jest przeczulony na punkcie swego honoru, a także portfela, gdyż najbardziej obawia się, by ktoś nie wykorzystał jego hojności, zresztą bardzo względnej! Chętnie pracuje, ale na własny rachunek, i to bez przesady. Jest najczęściej samoukiem. Tego, czego potrzebuje do sukcesu, nie można się nauczyć na uniwersytecie, ale w księdze życia. Ma „nosa”, a przy tym wielkie wyczucie psychologiczne. 

Cechuje go ogromna wyobraźnia, zadziwiająca pamięć, humor, jowialność. Posiada talent do manipulowania ludźmi. Liczy też w życiu na szczęście, kupuje losy na loterię. Jest bardzo towarzyski, potrafi przyjmować serdecznie, bez snobizmu. Pragnie być kochany, ale nie chce, by czyjeś uczucie było dla niego ciężarem. Jest zaborczy, pod każdym względem ma duszę właściciela. Szczerze pragnie pomagać innym, w czym pomaga mu właśnie fenomenalna intuicja. Potrafi odkrywać talenty. Nie lubi roztrząsać zbyt szczegółowo swego postępowania w interesach czy w miłości. Jest łakomy, zmysłowy, zaborczy, nawet despotyczny.

Jego życie seksualne zależy od wielu czynników: od dużej na ogół roli, jaką odgrywa dla niego rodzina, od pracy, która go pochłania, od sukcesu, do którego dąży. Seks jest więc dla niego ważny, ale nie najważniejszy. Na ogół ma szczęście poślubić kobietę będącą w wystarczającym stopniu „niewolnicą”, by spełniać rozkazy i drobne kaprysy. Ale żeby nadążyć za tym niestrudzenie galopującym ogierem, trzeba być nie lada „klaczą”.-"

Ubaw miałam nieziemski :)))


A to wariacje Synka

'porządki'
6 komentarzy:

 1. synus w szufladzie heh skąd ja to znam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochany ;*
  A co do imion to u mnie w rodzinie znaki zodiaku są strzałem w dziesiątkę, u każdego się zgadzają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominowalam Cie jako Liebster Blog. Wiecej informacji znajdziesz na moim blogu.

  ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGA I SUPER NOWOROCZNE CANDY

  OdpowiedzUsuń
 4. Powalił mnie "łagodny choleryk" i "niewolnica" :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.