Wprowadzenie


…. Z przymrużeniem oka… ....ZŁOTE MYŚLI MAMY WSPANIAŁEGO SYNKA I CÓRECZKI....
"Spójrz w oczy dziecka zobaczysz Boga."

- Phil Bosmans


"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

- Paulo Coelho

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."
- Józef Ignacy Kraszewski

poniedziałek, 31 sierpnia 2015

W domu Madame Chic. Jennifer L. Scott 13/52

13/52


"W domu Madame Chic"
 Jennifer L. Scott

"Nieprzyzwoicie optymistyczny poradnik, który uczy jak celebrować codzienność i cieszyć się każdym momentem swojego życia! Szyk, elegancja, styl i sztuka życia à la française!
Napisany z rozmachem, finezją i małą szczyptą kokietliwości wyjątkowy poradnik autorki bestsellerowych "Lekcji madame Chic". Dla tych, którzy chcą żyć lepiej, pełniej i mocniej, a każdy dzień wykorzystać do granic możliwości. Tryskające pomysłami, przepisami i wskazówkami strony pomogą zamienić każdą chwilę w przyjemne przeżycie.
Wyjątkowe lekcje dla wszystkich, którzy w zabieganej codzienności i natłoku spraw zgubili szczęście. O tym jak żyć prosto, cierpliwie i uważnie, by każde zadanie stało się źródłem przyjemności.
Od tej pory Twoje zaspane poranki, rozpędzone dni i spóźnione wieczory staną się znakomitą okazją do beztroskiego celebrowania prostoty! Z uśmiechem i wdziękiem!"

Świetna książka..bardzo szybko się ją czyta i nieźle motywuje :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz.